Андрухович Юрій - Дванадцять обручів

Аудионигу Андрухович Юрій - Дванадцять обручів. Жанр: Аудиокниги / На иностранных языках, год 2021 слушаем онлайн бесплатно полную версию! Чтобы начать слушать не надо регистрации. Напомним, что слушать онлайн вы можете не только на компьютере, но и на андроид (Android), iPhone и iPad. Приятного прослушивания!
Андрухович Юрій - Дванадцять обручів

Андрухович Юрій - Дванадцять обручів краткое содержание

Прочтите описание перед тем, как прослушать онлайн аудиокнигу «Андрухович Юрій - Дванадцять обручів» бесплатно полную версию:
Історія компанії з восьми осіб, яка опинилася покинутою в гірському пансіонаті українських Карпат. Одному з героїв роману – Артурові Пепі – незнайомий власник фірми, для якої той вигадував рекламні гасла, запропонував відвідати свій пансіонат на полонині Дзиндзул. Компанію доставили на гелікоптері до помешкання, в якому було все – і їжа, й розваги, і навіть прислуга, не з’являвся лише господар. Хто знав, що декілька днів у горах перетворяться на фатальну пригоду?

Серед сюжетних ліній також своєрідний любовний трикутник: стосунків австрійського фотографа Карла-Йозефа Цумбруннена та української перекладачки Роми Воронич, Артурової дружини.
 

Андрухович Юрій - Дванадцять обручів слушать онлайн бесплатно без регистрации

Андрухович Юрій - Дванадцять обручів - слушать аудио книгу онлайн бесплатно, автор Андрухович Юрій

Вы автор?
Жалоба
Все аудиокниги на сайте размещаются его пользователями. Приносим свои глубочайшие извинения, если Ваша аудио книга была опубликована без Вашего на то согласия.
Напишите нам, и мы в срочном порядке примем меры.
Комментарии / Отзывы

Комментарии

    Ничего не найдено.