Баклі Крістофер - Майстер реліквій

Аудионигу Баклі Крістофер - Майстер реліквій. Жанр: Аудиокниги / На иностранных языках, год 2021 слушаем онлайн бесплатно полную версию! Чтобы начать слушать не надо регистрации. Напомним, что слушать онлайн вы можете не только на компьютере, но и на андроид (Android), iPhone и iPad. Приятного прослушивания!
Баклі Крістофер - Майстер реліквій

Баклі Крістофер - Майстер реліквій краткое содержание

Прочтите описание перед тем, как прослушать онлайн аудиокнигу «Баклі Крістофер - Майстер реліквій» бесплатно полную версию:
«Майстер реліквій» — справжній вихор запаморочливих подій, що розгортаються в Європі XVI століття: художник Альбрехт Дюрер і торговець реліквіями Дісмас вступають у змову з метою підробки плащаниці Христа, за яку у заможних клієнтів можна отримати величезні гроші. Серед цих клієнтів — курфюрст Саксонії Фрідріх Мудрий і кардинал Майнцький. На читача чекає купа найдивовижніших середньовічних пригод — смертельно небезпечних, фривольних і хитромудрих, а також безліч цікавих подробиць про мистецтво, релігію, політику і науку тих часів.
 

Баклі Крістофер - Майстер реліквій слушать онлайн бесплатно без регистрации

Баклі Крістофер - Майстер реліквій - слушать аудио книгу онлайн бесплатно, автор Баклі Крістофер

Вы автор?
Жалоба
Все аудиокниги на сайте размещаются его пользователями. Приносим свои глубочайшие извинения, если Ваша аудио книга была опубликована без Вашего на то согласия.
Напишите нам, и мы в срочном порядке примем меры.
Комментарии / Отзывы

Комментарии

    Ничего не найдено.