Стругацькі Аркадій та Борис - Пікнік на узбіччі

Аудионигу Стругацькі Аркадій та Борис - Пікнік на узбіччі. Жанр: Аудиокниги / На иностранных языках, год 2021 слушаем онлайн бесплатно полную версию! Чтобы начать слушать не надо регистрации. Напомним, что слушать онлайн вы можете не только на компьютере, но и на андроид (Android), iPhone и iPad. Приятного прослушивания!
Стругацькі Аркадій та Борис - Пікнік на узбіччі

Стругацькі Аркадій та Борис - Пікнік на узбіччі краткое содержание

Прочтите описание перед тем, как прослушать онлайн аудиокнигу «Стругацькі Аркадій та Борис - Пікнік на узбіччі» бесплатно полную версию:
Події твору відбуваються у вигаданій англомовній країні біля 1970-х років після так званого «Візиту» — прибуття на Землю невідомої чужопланетної цивілізації. Прибульці з'явилися з невідомою метою і так само несподівано зникли, лишивши по собі небезпечні для життя Зони. Науковці роблять дотепне припущення, що це прибуття чужопланетян — такий собі «пікнічок на узбіччі» на якійсь з галактичних трас. «Сміття», яке залишили прибульці, стає предметом полювання вчених, політиків і різноманітних злочинців. Незважаючи на значний ризик, в Зони проникають окремі люди — сталкери, які виносять звідти артефакти, плануючи заробити на цій діяльності.

Стругацькі Аркадій та Борис - Пікнік на узбіччі слушать онлайн бесплатно без регистрации

Стругацькі Аркадій та Борис - Пікнік на узбіччі - слушать аудио книгу онлайн бесплатно, автор Стругацькі Аркадій та Борис

Вы автор?
Жалоба
Все аудиокниги на сайте размещаются его пользователями. Приносим свои глубочайшие извинения, если Ваша аудио книга была опубликована без Вашего на то согласия.
Напишите нам, и мы в срочном порядке примем меры.
Комментарии / Отзывы

Комментарии

    Ничего не найдено.